Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

MP3: Streetroll - Dependencies (Nudance 5 Years Anniversary Mix)

Ilustrácia a popis MP3

Streetroll - Dependencies (Nudance 5 Years Anniversary Mix)
Nový mix od Streetrolla je zmesou jeho aktuálne naobľúbenejších trackov, na ktorých je až závislý. Od dubstepu cez trap, electro či drumstep až po drum and bass. Nechajte sa unášať.

Upozornenie

Tento MP3 súbor je uložený na serveri www.nudance.sk, preto portál drom.sk nezodpovedá za prípadné porušovanie autorských práv.

Tracklist

facebook.com/streetrolldj
www.nudance.sk

Streetroll je talentovaný chalan z Popradu u ktorého bola hudba od mala veľkou láskou. Začínal však skôr rockovou hudbou, neskôr sa k tomu pridal aj nejaký hip hop, no časom ked započul prvé zlomené beaty, zistil že toto je pre neho tá správna hudba.

Počúval liquidfunkové tracky, neskôr sa započúval aj do iných subžánrov drum and bassu. Dnes preferuje masívny neurofunk a dancefloor.

Hneď na prvej párty, ktorej sa zúčastnil, zistil že by si to chcel vyskúšat aj z druhej strany gramofónov. Pár týždnov na to si s kamarátom kúpili prvé gramofóny. Postupne sa začali zbierať platne a trénoval stále viac. Dostal šancu hrať na akcii Nudance v Poprade a neskôr sa stáva súčasťou Nudance Music Crew.
Hral na párty s menami ako Noisia, Audio, Inside Info, Body & Soul, Neonlight, The Square, Chris SU, Katharsys, Counterstrike, Brainfuzz, Kenei, B Complex, Aquasky, Dj Baras, Percy, Natural, Nymfo, Morybundus, Moower, Kofler, Dr.Ki, L Plus, Slight, Exorcist, Bifidus Aktif, Kubo, Lady SU, Cenco, Dykman, Ni-gazz, Soundphreakers a mnohými ďalšími.
(www.nudance.sk)

 

 

 

Chcete linkovať túto MP3 ?

Stačí ak kliknete do priestoru s odkazom nižšie, text sa automaticky označí a klasicky ho skopírujete pomocou CTRL+C, vložíte zase pomocou CTRL+V.

Štatistika sťahovania tejto MP3 (230x)

Ďalšie MP3 od Streetroll

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Download / MP3 na stiahnutie

Ukážka:
Download MP3 / Stiahnúť MP3
DJ:

Streetroll

Štýl:
Dubstep
Veľkosť:
134 MB
Stav odkazu:
OK (funkčný)
Stiahnutí:
230x
Hodnotenie:

Streetroll

Streetroll
DJ pseudo:
Streetroll
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • drum'n'bass

Obľúbené MP3

Pridať MP3 do obľúbených - registrácia

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch