Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

MP3: Goyaa - Drom Session vol.011 (21.01.2012)

Ilustrácia a popis MP3

Goyaa - Drom Session vol.011 (21.01.2012) Drom Session
V 11-tom pokračovaní vám Goyaa prináša jeho Top tracky za rok 2011..

Goyaa - Drom Session vol.011 (21.01.2012)

Goyaa, známy ako dizajnér Sunny promotion má na svedomí plagáty a promo dizajny väčšiny projektov. Na chátrajúcej hausovej scéne pôsobí 4 roky a aj v dosť ťažkých časoch nielen pre začínajúcich DJs, si získal pozornosť klubových komunít nielen ako dizajnér ale i DJ pre svoj osobitý štýl hrania.
Goyaa nepatrí vekovo medzi najmladších.. "roky a roky som sa zabával na parties, užíval si, a časom sa naučil počuť a rozumieť elektronickej tanečnej hudbe. Až potom som ju začal hrať". To ho odlišuje od mnohých mladých softwérových DJov, ktorí to obvykle robia opačne. Tieto slová tiež vysvetľujú, prečo sa Goyaa pomerne rýchlo našiel v žánroch a subžánroch, až zakotvil v tech-house a minimale niekde okolo 128 bpm.

Goyaa k setu: To najlepšie, čo ma za rok 2011 stretlo, osvietilo, odstrelilo, posunulo nielen do iných stavov :-), ale aj do inej žánrovej dimenzie, ďalej od minimalu, hlbšie, k organickejšiemu house-u a melodickejším experimentálnym plochám deepu. V sete je zreteľne počuť moju inšpiráciu v Saved Records, z ktorého pochádza väčšina trackov. Nic Fanciulli je dlhé roky môj vzor a top producent, v jednom z trackov sekunduje aj jeho brat Mark, ktorý začal produkovať len nedávno a je to perfektne vyladená novšia verzia svojho brata s podobným, ale inovovaným zvukom.. Nechýba mystik z Ibizy Nima Gorji s rumunskými koreňmi a set uzatvára Tiefschwarz s trackom Find Me z fantastického albumu Chocolate z r. 2010, ktorý si často hrávam celý pri práci alebo relaxovaní.

Začiatok a koniec setu? Public record z Baptistickej omše, kde frenetický kazateľ dáva "Faith Giving" a členovia komunity pri speve upadajú do euforického tranzu. Nie, niesom baptista, a tento úlet nemusí chutiť každému, ale dlho som to takto chcel urobiť a niečo zvláštne v tom proste je. Asi prapočiatky hausového rytmu? ktovie :-)

Chcete linkovať túto MP3 ?

Stačí ak kliknete do priestoru s odkazom nižšie, text sa automaticky označí a klasicky ho skopírujete pomocou CTRL+C, vložíte zase pomocou CTRL+V.

Štatistika sťahovania tejto MP3 (226x)

Ďalšie MP3 z Drom Session

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Download / MP3 na stiahnutie

Ukážka:
Download MP3 / Stiahnúť MP3
DJ:

Goyaa

Štýl:
Tech-House
Párty:
Drom Session
Veľkosť:
46 MB
Stav odkazu:
OK (funkčný)
Stiahnutí:
226x
Hodnotenie:

Goyaa

Goyaa
DJ pseudo:
Goyaa
Dátum narodenia:
28.7.1977 (štvrtok)
Vek:
46 rokov
Hudobné štýly:
  • minimal
  • tech house

Drom Session

Názov:
Drom Session
Dátum:

12.11.2011

 (sobota)
Klub/miesto:
Mesto. štát:
 

Obľúbené MP3

Pridať MP3 do obľúbených - registrácia

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch