Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

MP3: Fatsound - Nudance 5 Years Anniversary DnB Mix

Ilustrácia

Fatsound - Nudance 5 Years Anniversary DnB Mix

Upozornenie

Tento MP3 súbor je uložený na serveri www.nudance.sk, preto portál drom.sk nezodpovedá za prípadné porušovanie autorských práv.

Tracklist

TRACKLIST NOT AVAILABLE

FATSOUND

(Nudance.sk, Dubflex, Drumshock) //Slovensko

www.soundcloud.com/fatsounddj

https://www.facebook.com/fatsound

Fatsound miluje hudbu, predovšetkým lámané beaty, ktoré podporuje a rozvíja. S hudbou sa zblížil už v skorom detstve, kedy navštevoval umeleckú školu kde si zvolil hru na gitare. K elektronickej hudbe sa dostal okolo roku 2003 kedy navštívil mnoho akcií a prešiel viacerými štýlmi až úplne podľahol čaru lámaných beatov.

V jeho setoch mixuje neurofunk, hardstep, techstep no obľubuje aj deep a minimal sound, čoraz viac hráva masívny tanečný dubstep, bass a drumstep. Počas hrania strieda melodické tracky s tvrdým, energickým a temným zvukom. Cieľom je vytvoriť silnú atmosféru gradáciou, striedaním a prelínaním viacerých subžánrov.

V roku 2008 zakladá Nudance Music (www.nudance.sk) a postupne organizuje viacero akcií ako napr. Nudance, Dubflex, UKF, Therapy Sessions, Drumshock, Trap.sk či Jammin night. Dáva príležitosť talentovaným a menej známym producentom a djom aby sa zviditelnili a ukázali svoj pohľad na hudbu.

V roku 2009 spoločne s Le Flouriste a MC Remedy zakladajú dubstepovú formáciu Dubshoock. Ich sety sú masívne tanečné, melodického, plné vokálov, wooble ale aj experimentálneho či raggae dubstepu, bassu, drumstepu a grime.

Supportoval producentov ako Noisia, Datsik, Borgore, xKore, Bad Company, Counterstrike, Rockwell, John B, Mefjus, Brainfuzz, Kenei, Body&Soul, Inside Info, Maztek, Exorcist, Erb n Dub, AEPH, Ill Skillz, L Plus, iM3.

Kontakt: fatsound@nudance.sk


 

Chcete linkovať túto MP3 ?

Stačí ak kliknete do priestoru s odkazom nižšie, text sa automaticky označí a klasicky ho skopírujete pomocou CTRL+C, vložíte zase pomocou CTRL+V.

Štatistika sťahovania tejto MP3 (306x)

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Download / MP3 na stiahnutie

Ukážka:
Download MP3 / Stiahnúť MP3
DJ:

Fatsound

Štýl:
Drum and Bass
Veľkosť:
87 MB
Stav odkazu:
OK (funkčný)
Stiahnutí:
306x
Hodnotenie:

Fatsound

Fatsound
DJ pseudo:
Fatsound
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:
  • dubstep
  • jungle
  • drum'n'bass
  • hardstep
  • techstep
  • neurofunk

Obľúbené MP3

Pridať MP3 do obľúbených - registrácia

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch