Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

MP3: Tomin Tomovic - Sensitive Deviation

Ilustrácia

Tomin Tomovic - Sensitive Deviation

Upozornenie

Tento MP3 súbor je uložený na serveri www.sensitivepeople.eu, preto portál drom.sk nezodpovedá za prípadné porušovanie autorských práv.

Tomin Tomovic : Exclusive Sound 4 d-load

Sensitive Deviation – je názov najnovšieho dj setu z dielne Sensitive People, konkrétne mix Tomina Tomovica. Tento počin ponúka osobnú prelomovú a precíznu prácu v jeho hudobnom vyspievaní. Enjoy!

Dielo sa mi v konečnej podobe dostalo pod ruky pred pár dňami a nanešťastie som si práve ja odtrpel nekompromisný teror v podobe čakania na jeho finish. Trochu dosť ma išlo poraziť z Tominovej chorobnej precíznosti, no zdĺhavá a nekonečne nudná piplavá robota nakoniec priniesla svoje ovocie. Či zachutí aj vám, zistíte po jeho odhryznutí.

Tento set mal premiéru v poslednej relácii 4elements rádia_FM a za veľmi vysokého hodonotenia samého majstra Breetha odznel o polnoci v celej svojej kráse.

Dj: Tomin Tomovic

title: Sensitive Deviation

style: progressive house/tech-house

size: 108,7 MB / 79 min

quality: 192 kbps / MP3

 

Popri sťahovaní vás ešte oboznámime s niektorými informáciami o tomto umelcovi a pár viet k setu.

Tomin – je jeden z mála slovenských djs venujúcich sa primárne housovej muzike v štýle ´dark progressive´. Napriek jeho začiatkom, siahajúc niekam do čias milénia, sa až po ukončení štúdia na pražskej univerzite, naplno oddáva klubovej muzike, vo farbách projektu Sensitive People (http://www.sensitivepeople.eu).

Alterego ´Tomin Tomovic´ sa okrem priezviska úzko spája s jeho vyspievaním v oblasti klubovej muziky. Modifikácia nastáva v momente, kedy sa zo svojho charakteristického deepového a melodického soundu posúva do sféry, kde začína používať iné "hudobné nástroje". Črtá sa nám tým veľmi sofistikované prepojenie elektroniky, ktoré si stále drží svoju temnú melodickosť, no jej osobitosť spočíva vo veľmi prepracovanom rytmickom základe s atmosférickosťou nevinímajúc." Tominov dlhodobý záujem využitia väčšiny voľného času je venovaný produkcii za stenami Sensitive Studios, kde spolu s Liquidom pracuje na dokončení prvých vlastných trackov.

Set – a jeho názov vypovedá o tomto vychýlení, kde sú zahrnuté novšie i staršie nadupané veci vyznačujúce sa tech-energiou, rovnako ako atmosférickými, miestami až hypnotickými pasážami. Sound si stále drží svoju temnú povahu, no sú v ňom výrazne citeľné prvky minimalu. Tí znalejší určite odhalia producentov ako Henry Saiz, Fiord či Gabe.

Všetkým fajnšmekrom, ktorí si vo finále k tomuto setu nájdu cestu prajeme príjemné počúvanie.

Spracoval: Liquid

Chcete linkovať túto MP3 ?

Stačí ak kliknete do priestoru s odkazom nižšie, text sa automaticky označí a klasicky ho skopírujete pomocou CTRL+C, vložíte zase pomocou CTRL+V.

Štatistika sťahovania tejto MP3 (129x)

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Download / MP3 na stiahnutie

Ukážka:
Download MP3 / Stiahnúť MP3
DJ:

Tomin Tomovic

Štýl:
Progressive
Veľkosť:
109 MB
Stav odkazu:
OK (funkčný) (15.11.2010 10:30:54)
Stiahnutí:
129x
Hodnotenie:

Tomin Tomovic

Tomin Tomovic
DJ pseudo:
Tomin Tomovic
Vek:
neznámy
Hudobné štýly:

    Obľúbené MP3

    Pridať MP3 do obľúbených - registrácia

    Aktuálne príspevky v diskusiách

    Aktuálne príspevky v komentároch